O NAS

 

LIFE IS BETTER WHEN YOU SURF!
SURF'S MY LOVE : PROJEKT SURFCAMP


Surf’s my love to marka powstała z miłości do oceanu, podroży i przygody. Zrzeszamy ludzi, dla których życie jest największa pasją i którzy tak jak my żyją życiem składającym się z prostych przyjemności.

Staramy się być w opozycji do korporacyjnego stylu życia dużych miast. Dlatego też powstał nasz projekt - Surfcampcorralejo.

Chcemy dać Ci możliwość zasmakowania przygody, jaką jest surfing. Dostrzeżenia małych radości dnia codziennego, takich jak smaczny obiad w gronie przyjaciół, spacer po plaży, kąpiel w oceanie czy sesja yogi. Złapania dystansu do otaczającej rzeczywistości.

Czytaj więcej >>


SURFING NA FUERCIE


Fuerteventura to "Hawaje Europy", a Corralejo to ich stolica.

Świetne spoty, słońce, ciepła woda, fantastyczne fale sprawiają, że jest to jedno z ulubionych miejsc początkujących i zaawansowanych surferów. Jest tu wszystko, czego dusza surfera zapragnie.

Na samej północy wyspy znajdują się liczne reefbreaki o różnych stopniach trudności: Caleta, Punt Blance, German Right, El Hierro, Majanicho.

Wschodnie wybrzeże, to beach breaki i reef. Tutaj znajdziecie takie surf spoty jak: Morro beach, Flag beach ( Entubadera), Burro beach.

Zachodnia cześć wyspy to El Cotillio. Piękne klifowe wybrzeże z licznymi silnymi beach breakami dla zaawansowanych surferów. Jest również idealne do nauki wstawania na desce na pianie.

Jeżeli miałeś już doświadczenie z surfingiem najlepiej odwiedzić nasz camp od września do marca kiedy przychodzą największe swelle, a fale mają prawdziwą moc! Jeśli dopiero planujesz zacząć swoją przygodę z surfingiem - termin nie ma większego znaczenia. Naprawdę gorąco jest tutaj od końca lutego, aż do listopada.
INSTRUKTORZY


Nasi instruktorzy to doświadczeni, lokalni surferzy, dla których ocean nie jest tajemnicą. Kochają, to co robią i potrafią zarazić swoją pasją.

Szkolenia najczęściej prowadzone są w języku angielskim, ale dostępne są również w języku włoskim, hiszpański czy niemieckim.

Kursy prowadzimy na dwóch poziomach- początkującym i zaawansowanym. Przykładamy ogromną wagę do odpowiedniego przeszkolenia naszych kursantów i nauki prawidłowej techniki w bezpiecznych warunkach.


SURF'S MY LOVE


Marka założona z miłości do surfingu.


PARTNERZY


Stały rabat dla naszych klientów!

PRZEŻYJ Z NAMI SURFERSKĄ PRZYGODĘ

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress